Działka Gądek
Gądek, wielkopolskie
- 140 000 zł
- 1 220 m²
- 114,75 zł/m²
Renata Węgrzynow...
Skontaktuj się
Działka Gądek
Gądek, wielkopolskie
zaktualizowane:
24 kwietnia 2026
Działka Gądek
Zaktualizowane: 24 kwietnia 2026
140 000 zł 1 220 m² 114,75 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 140 000 zł (114,75 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 220 m²
- kształt: prostokąt; długość: 40m; szerokość: 30m; pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o. o., zaktualizowane: 24.04.2026
- numer ogłoszenia: 890646
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Gądek, Szydłowo, pilski, wielkopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
TANIE DZIAŁKI BUDOWLANE W CICHEJ OKOLICY zaledwie 10 minut drogi od Szydłowa!
Tylko w Naszym Biurze - Oferta na wyłączność
Zapraszam na prezentację
Specjalista d/s nieruchomości
Renata Węgrzynowska
tel: .
Na sprzedaż dwie działki budowlane w Gądku gmina Szydłowo, o powierzchni 1220 mkw oraz 1166 mkw. (...)